Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

Ubezpieczenia komunikacyjne - Kraków

Strona główna Moja oferta     Ubezpieczenie oc ac
Michał Cwynar Aviva Kraków

Posiadam odpowiednie uprawnienia do potwierdzenia CESJI na polisie komunikacyjnej wymaganej pod kredyt.

Ubezpieczenie pod kredyt -->>


Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów. OC chroni Twój interes majątkowy w przypadku kolizji z udziałem Twojego samochodu i wyrządzenia szkody innym osobom.


Ubezpieczenie OC to liczne korzyści:Ubezpieczenie Autocasco

Odszkodowanie z ubezpieczenia AC pozwoli Ci na naprawę lub zakup samochodu, gdy Twój zostanie uszkodzony (również na skutek kataklizmu) lub skradziony. Jest to ubezpieczenie dobrowolne.


Ubezpieczenie assistance

Ubezpieczenie assistance gwarantuje pomoc kierowcy i pasażerom w razie wypadku, kradzieży lub unieruchomienia samochodu, medycznej pomocy informacyjnej, pomocy ifnormacyjnej przed podjęciem podróży lub w czasie jej trwania. Dostępne jest w czterech wariantach, dzięki czemu możesz wybrać zakres ocrhony odpowiadający Twoim potrzebom.


Ubezpieczenie szyb

Ubezpieczenie szyb w Twoim samochodzie obejmuje szybę czołową, tylną oraz szyby boczne. Jest to ubezpieczenie dodatkowe, które możesz kupić wraz z ubezpieczeniem OC i AC. Wykorzystując ubezpieczenie szyb nie tracisz zniżki za bezszkodową jazdę!


Ubezpieczenie NNW

W Aviva możesz ubezpieczyć siebie i pasażerów pojazdu od następstw nieszczęśliwych wypadków, których skutkiem jest trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć osoby/osób ubezpieczonych. Jest to ubezpieczenie dodatkowe, które możesz dokupić do ubezpieczenia OC i AC.

Ubezpieczenie ochrony prawnej


Ubezpieczenie ochrony prawnej w Aviva gwarantuje ochronę interesów Twoich i osób upoważnionych do kierowania pojazdem. Jest to ubezpieczenie dodatkowe, które możesz dokupić do OC i AC.


Zielona Karta

Co to jest Zielona Karta? Zielona Karta to międzynarodowy certyfikat potwierdzający zawarcie umowy ubezpieczenia OC.Michał Cwynar Aviva Kraków

Przejdź do zakładki KONTAKT i poproś doradcę o ofertę, to nic nie kosztuje -->>
Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Powrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij