Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

Ubezpieczenia pod kredyt szybko i tanio - Kraków

Strona główna Moja oferta     Ubezpieczenie pod kredyt

W mojej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, wymagane pod kredyt z cesją na bank.


Posiadam stosowne uprawnienia do potwierdzenia dokumentów cesji na bank.


Ubezpieczenia pod kredyt , to polisy zabezpieczające gotowe lub w stanie budowy mieszkania i domy finansowane z udzielonych przez banki kredytów . Banki udzielające kredytu na budowę domu lub zakup mieszkania, wymagają zabezpieczenia - cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na bank . Dotyczy to zarówno zakupu lokalu na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Ubezpieczenie murów nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych jest wówczas obowiązkiem każdego kredytobiorcy. Zlekceważenie tego warunku może spowodować wypowiedzenie przez bank umowy kredytowej.


W sytuacji, gdy budowany dom czy mieszkanie ulegną zniszczeniu, np. wskutek pożaru, rekompensatę za poniesioną szkodę otrzyma bank, a nie ubezpieczony. Banki wymagają cesji praw z polisy zabezpieczającej mury nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych. W pozostałych sytuacjach (np. ubezpieczenia rzeczy ruchomych od kradzieży) odszkodowanie za zniszczenia będą przysługiwać właścicielowi polisy.


Dla banków najważniejsze jest, aby wielkość ubezpieczenia pokrywała się z wysokością udzielonego kredytu. Tymczasem kredytobiorcy - właściciele domów i mieszkań powinni dążyć do zabezpieczenia wysokości wartości nieruchomości.


Korzyści z ubezpieczenia pod kredyt:
Przejdź do zakładki KONTAKT i poproś doradcę o ofertę, to nic nie kosztuje -->>
Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków

Powrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij