Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt
Michał Cwynar AVIVA Kraków
tu znajdziesz najlepszych doradców ds.Ubezpieczeń , Nieruchomości i Kredytów Hipotecznych w krakowie

UBEZPIECZENIA

W branży ubezpieczeniowej działamy od 2002 roku współpracując z największymi firmami ubezpieczeniowymi na Polskim rynku. Świetnie znamy ich aktualną ofertę i jesteśmy na bieżąco z rynkiem ubezpieczeniowym co pozwala nam na optymalne dobranie oferty dla Ciebie.

 

Pomożemy Ci bezpłatnie w wyborze ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia pod kredyt ,wiemy jak ubezpieczyć Twoją nieruchomość od ognia, kradzieży, powiemy że ważnym jest wykupić ubezpieczenie OC w lokalu.

 

Nasi doradcy spotykają się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

 


NIERUCHOMOŚCI:

Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmujemy się od 2006 roku. Zaczynaliśmy w jednej z największych firm związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce. Początkowo jako doradcy klienta, później jako managerowie oddziałów, zrealizowaliśmy kilkaset transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom usług, fachowe doradztwo i bezpieczeństwo transakcji.

 

Obsługujemy klientów we wszystkich segmentach rynku, zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych, pośredniczymy przy transakcjach na rynku wtórnym i pierwotnym. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 


KREDTY HIPOTECZNE

Sprawdź swoją zdolność kredytową, zanim zaczniesz szukać nieruchomości.


W ofercie posiadamy pełen przegląd rynku, 26 banków. Doradca finansowy porówna dla Ciebie aktualne oferty i wybierze najkorzystniejszą, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności bez żadnych opłat.

 
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij