Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

Ubezpieczenia dla VIP-ów - Kraków

Strona główna Moja oferta     Ubezpieczenia dla klientów VIP

OPIEKUN VIP


OPIEKUN VIP to specjalne ubezpieczenie grupowe i indywidualne, przeznaczone dla firm, które chcą zabezpieczyć swoich właścicieli i kluczowych pracowników gdzie ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte takie osoby jak przedsiębiorcy, wspólnicy spółek osobowych, członkowie zarządów i rad nadzorczych spółek, kluczowi menedżerowie i specjaliści oraz osoby fizyczne szukające wysokiej ochrony ubezpieczeniowej .Oferowane w ramach ubezpieczenia wysokości świadczeń mogą być bardzo wysokie, adekwatne do potrzeb finansowych firmy zawierającej umowę i osób ubezpieczonych. Charakterystyczną cechą ubezpieczenia Opiekun VIP jest możliwość zindywidualizowania zakresu i wysokości ochrony ubezpieczeniowej, a co za tym idzie również wpłacanych składek, dla każdego uczestnika.


Celem ubezpieczenia jest zapewnienie wysokiej ochrony ubezpieczeniowej w czasie zaangażowania osoby ubezpieczonej w działalność gospodarczą ( z sumą ubezpieczenia nawet do 10.000.000 złotych ). Ubezpieczenie może zapewnić celowe środki finansowe np. w razie śmierci wspólnika spółki osobowej, przeznaczone na spłatę zobowiązań wobec jego spadkobierców wynikających z jego udziałów w spółce, środki na bieżące utrzymanie biznesu w czasie poważnej choroby przedsiębiorcy, spłatę kredytu, ale również np. zapewnienie ciągłości edukacji dzieci przedsiębiorcy.


Zakres ubezpieczenia Opiekun VIP poza podstawową ochroną z tytułu śmierci daje również możliwość jej uzupełnienia o umowy dodatkowe dotyczące ochrony z tytułu:UBEZPIECZENIE INWESTYCYJNE BONUS VIP.


Celem Ubezpieczenia Inwestycyjnego Bonus VIP jest bezpieczeństwo Twoich aktywów i lepsza przyszłość Twoich najbliższych. Swoboda wyboru i zmiany strategii inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe umożliwia efektywne zarządzanie i pomnażanie gromadzonego kapitału. Element ochronny to ubezpieczenie życia oraz zabezpieczenie dla najbliższych w razie śmierci ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku.FUNDUSZ INWESTYCYJNY PROGRAM VIP


Uczestnikiem Programu VIP może zostać Klient, który dokona wpłat do funduszy inwestycyjnych na kwotę co najmniej 500 000 zł. Wpłaty w ramach Programu VIP mogą być lokowane w subfunduszach Aviva Investors Poland.
Przejdź do zakładki KONTAKT i poproś doradcę o ofertę, to nic nie kosztuje -->>


Ubezpieczenia zdrowotne commercial union polska - grupa aviva

Ubezpieczenia zdrowotne commercial union polska - grupa avivaPowrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij