Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

O MNIE - Michał cwynar

Strona główna > O mnie , Michał Cwynar - Commercial Union Kraków Grupa AVIVA

Michał Cwynar

Nr. Licencji PUNU : 301771/01
Nr.Członka MDRT : 000355714


Z grupą Commercial Union Polska współpracuję od 2001 roku i tym samym są to początki moje kariery zawodowej jako doradcy ubezpieczeniowo-finansowego . Oferowane usługi oraz ich zakres , sukcesywnie się poszerzała wraz ze zwiększającymi się potrzebami moich klientów i ewolucją rynków finansowych . Obecnie obsługuję ponad 400 klientów indywidualnych i kilkadziesiąt firm na terenie małopolski . Posiadam pełne uprawnienia Doradcy Ubezpieczeniowego jakie wymagane są w naszym Kraju i na terenie Unii Europejskiej do prowadzenia tego typu działalności .


Od 2006 roku posiadam Certyfikat wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, który potwierdza moją wiedzę na temat rynków finansowych, zasad funkcjonowania GPW, zasad zarządzania portfelem instrumentów finansowych . Zdobyta u źródeł wiedza pozwala mi na fachowe i świadome doradztwo w obszarze inwestycji oraz poczucie klienta , że jest ktoś kto dba o jego interesy i korzysta z najlepszych rozwiązań finansowych tak , aby w pełni spełnić jego oczekiwania.


Będąc uczestnikiem Cyklu "Praktycy dla Praktyków", miałem przyjemność dzielić się swoją praktyczna wiedzą z przedstawicielami innych branż funkcjonujących na naszym rynku, a także poznać etapy rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw od osób , które prowadzą duże firmy i rozpoznawalne marki na naszym rynku ( t.j. MOKATE ,NOVOL ,SPHINX ,SOLARIS ,LUMENA ,BAKALLAND ) . Dziś skutecznie doradzam w doborze rozwiązań ubezpieczeniowych i finansowych dla właścicieli firm oraz ich kluczowych pracowników.


Od 2007 roku jestem członkiem MDRT - The Million Dollar Round Table , jest to elitarna organizacja zrzeszająca 1% najlepszych profesjonalistów z branży doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego z 76 krajów. Obecnie skupiająca ponad 35 tys. najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności. Utworzona została w 1927 roku w celu podwyższania kwalifikacji i podniesienia prestiżu zawodu doradcy ubezpieczeniowo-finansowego. Członkostwo w MDRT to prawdziwy krok milowy w karierze każdego agenta ubezpieczeniowego. Jest potwierdzeniem doskonałej wiedzy profesjonalnej ,serwisu klientów, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży.
Tak duże wyróżnienie może być najlepszą gwarancją dla moich obecnych i przyszłych klientów, chcących zadbać o swoją finansową przyszłość .


Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i osobą ceniącą aktywny odpoczynek. Góry to miejsce, gdzie (zimą na nartach , a latem na rowerze) chętnie spędzam wolne chwile z najbliższymi.


Wszystkie moje sukcesy zawodowe chcę dedykować moje żonie Aldonie i rodzicom ,którym wiele zawdzięczam.


Zapraszam do współpracy,
Michał Cwynar .


Na zdjęciu: Richard Mbewe, Michał Cwynar

Na zdjęciu: Michał Cwynar, Dorota (Superniania) Zawadzka

Na zdjęciu: Michał Cwynar, Zygmunt Kostkiewicz

Na zdjęciu: Michał Cwynar, prof. Leszek Balcerowicz

Na zdjęciu: Certyfikat MDRT

Powrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij