Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

AVIVA Commercial Union - Kraków

Strona główna Moja oferta     Ubezpieczenie Indywidualne Konto Emerytalne IKE w AVIVA Commercial Union

Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) w AVIVA Commercial Union


Ubezpieczenie Indywidualne Konto Emerytalne w AVIVA Commercial Union - to oferta przygotowana w związku z wejściem w życie 1 września 2004 roku Ustawy o Indywidualnych Kontach Emerytalnych. Indywidualne Konta Emerytalne, objęte zwolnieniem podatkowym od zysków kapitałowych (popularnie zwanym „podatkiem Belki”), są nową propozycją rządu, zachęcającą Polaków do indywidualnego, dodatkowego oszczędzania na przyszłą emeryturę.


Indywidualne Konto Emerytalne AVIVA Commercial Union to :


Indywidualne Konto Emerytalne AVIVA Commercial Union (IKE) to umowa ubezpieczenia pozwalająca na gromadzenie dodatkowych środków na emeryturę.


Podstawową zaletą IKE AVIVA CU jest zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych, pod warunkiem jednak, że zgromadzone środki nie zostaną wypłacone przed 60. rokiem życia oszczędzającego (lub przed nabyciem uprawnień emerytalnych i przed ukończeniem 55 lat) oraz spełnienia innych warunków określonych w ustawie w zależności od daty urodzenia osoby oszczędzającej i sposobu dokonywania wpłat.


Prawo do zwolnienia podatkowego przysługuje, jeżeli w danym momencie zawarta jest tylko jedna umowa indywidualnego konta emerytalnego (zasada ta odnosi się do wszystkich instytucji, które mogą oferować IKE).Zapraszam na spotkanie na którym będę mógł przedstawić Państwu więcej informacji na temat oferty IKE AVIVA Commercial Union.


Michał Cwynar

Powrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij