Michał Cwynar - O mnie
Michał Cwynar - Moja oferta
Michał Cwynar - Kontakt

Twoja prywatna emerytura

Strona główna Moja oferta     Gwarantowana Renta

Gwarantowana Renta Kapitałowa, co to takiego ?


To indywidualna lub wspólna umowa ubezpieczeniowa z gwarancją regularnych wypłat kapitału w okresie dożywotnim lub wybranym przez klienta okresie ( 5, 10, 15 lat ).


Środki gromadzone na polisach, lokatach, funduszach inwestycyjnych w pewnym momencie naszego życia chcemy wypłacać jako dodatkową emeryturę. Produkt Gwarantowana Renta Kapitałowa świetnie zabezpiecza nasze aktywa oraz daje gwarancje wysokości, wypłacanej nam emerytury z powierzonych aktywów .


W przypadku renty dożywotniej Towarzystwo gwarantuje wypłatę regularnego świadczenia do końca życia ubezpieczonych, nawet gdy zgromadzony kapitał wyczerpie się. Wypracowane przez Towarzystwo zyski z inwestycji wpłaconych środków finansowych, wypłacane są w postaci dodatkowego bonusowego świadczenia rentowego.Zapraszam na spotkanie i zapoznaniem się z wysokością Twojego gwarantowanego świadczenia emerytalnego.
Przejdź do zakładki KONTAKT i poproś doradcę o ofertę, to nic nie kosztuje -->>Michał Cwynar Aviva Kraków

Michał Cwynar Aviva Kraków
Powrót na górę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij